1. Co zrobić w gdy nie mogę poradzić sobie z napisaniem programu obróbczego ?
 2. Co zrobić w wypadku uszkodzenia Dysku Kodującego (PenDrive lub Dyskietka) lub wyczerpania limitu kodowań (zastosowanie przemysłowe) ?
 3. Jak otrzymać bezpłatną wersję Systemu dydaktycznego ZERO-OSN ?
 4. Co zrobić w wypadku uszkodzenia Dysku Kodującego (PenDrive lub Dyskietka) lub wyczerpania limitu kodowań (zastowowanie dydaktyczne) ?
 5. Co zrobić w wypadku uszkodzenia Dyskietki Instalacyjnej Systemu dydaktycznego ZERO-OSN ?
 6. Jakie dodatkowe ustawienia potrzebne są do zainstalowania Systemu dydaktycznego ZERO-OSN na komputerze z Windows 2000 lub Windows XP ?
 7. Co zrobić w gdy mimo użycia Dyskietki Kodującej na komputerze z Windows 2000 lub Windows XP pojawia się komunikat "Nie jesteś właścicielem..." ?
 8. Co zrobić gdy komputer z Windows XP "wiesza się" w czasie przewijania np. spisu programów ?
 9. Jak uzyskać pełną polskojęzyczną wersję Pomocy do zestawu CAD-edukacja (Solid Edge 19 PL) ?
 10. Jak pobrać Samouczek „Pierwsze Kroki w Solid Edge” ?

 


 1. Co zrobić w gdy nie mogę poradzić sobie z napisaniem programu obróbczego ?

  Zwrócić się z prośbą o pomoc do Firmy ZERO wysyłając program obróbczy w takim stanie w jakim on aktualnie się znajduje wraz z opisem problemu jaki chcecie Państwo rozwiązać.

  Aby wysłać program obróbczy do Firmy ZERO należy:

 2. Co zrobić w wypadku uszkodzenia Dysku Kodującego (PenDrive lub Dyskietka) lub wyczerpania się limitu kodowań (zastosowanie przemysłowe) ?

  W aktualnej wersji oprogramowania występuje zarówno Dyskietka Kodujaca jak i PenDrive Kodujacy (USB). Jeśli na Twoim Dysku Kodującym (PenDrive lub Dyskietka) brakuje KODÓW lub nie działa on poprawnie pobierz plik umożliwiający utworzenie nowego Dysku Kodującego. Plik do pobrania - DYSK_KOD1.ZIP
   

 3. Jak otrzymać bezpłatną wersję Systemu dydaktycznego ZERO-OSN ?

  Bezpłatną wersję Systemu dydaktycznego ZERO-OSN otrzymać mogą nauczyciele, uczniowie i studenci aktualnie pobierających naukę w jednostkach edukacyjnych posiadających licencję Systemu ZERO-OSN oraz w szczególnych sytuacjach inne osoby prywatne.
  Wyżej wymienione osoby mają również prawo do zakupu zawartego na PenDrive (USB) Instalatora do Systemu ZERO-OSN

  Aby otrzymać bezpłatną wersję Systemu dydaktycznego ZERO-OSN należy:

 4.  

 5. Co zrobić w wypadku uszkodzenia Dysku Kodującego (PenDrive lub Dyskietka) lub wyczerpania się limitu kodowań (zastosowanie dydaktyczne)?

  W aktualnej wersji oprogramowania Dyskietka Kodujaca zastąpiona została przez PenDrive Kodujacy (USB). Nośnik ten zawiera kompletny instalator Systemu ZERO-OSN.
  Nośnik ten dostępny jest dla jednostek posiadających licencję Systemu ZERO-OSN oraz dla uczniów i studentów aktualnie pobierających naukę w tych jednostkach.
  Nośnik ten dostępny jest pod nazwą Instalator do Systemu ZERO-OSN
  Jeśli posiadasz taki nośnik i brakuje na nim KODÓW lub PenDrive Kodujący nie działa poprawnie bezpłatnie zamów Kody Instalatora Systemu ZERO-OSN
   

 6. Co zrobić w wypadku uszkodzenia Dyskietki Instalacyjnej Systemu dydaktycznego ZERO-OSN ?

  W aktualnej wersji oprogramowania Dyskietki Instalacyjne, Dyskietka Kodująca, Dysk CD Instalacyjny oraz Dysk VideoCD zastąpione zostały przez Instalotor Systemu ZERO-OSN zawarty na PenDrive (USB). Nośnik ten w pełni kompatybilny z Windows XP dostępny jest pod nazwą Instalator do Systemu ZERO-OSN
  Jeśli posiadasz taki nośnik i nie działa on poprawnie skontaktuj się z Firmą ZERO zero@zero.waw.pl
   

 7. Jakie dodatkowe ustawienia potrzebne są do zainstalowania Systemu dydaktycznego ZERO-OSN na komputerze z Windows 2000 lub Windows XP ?

  Aktualna wersja oprogramowania zawarta na PenDrive (USB) jest w pełni kompatybilna z Windows XP. Instalator do Systemu ZERO-OSN w wersji 1.81 na PenDrive (USB) dostępny jest Tutaj
   

 8. Co zrobić w gdy mimo użycia Dyskietki Kodującej na komputerze z Windows 2000 lub Windows XP pojawia się komunikat "Nie jesteś właścicielem..." ?

  Dla Systemów operacyjnych Windows 98, 2000, NT, XP przeznaczone są Dyskietki Kodujące z programem KODUJ.EXE w wersji dla Windows (nie dla DOS) oznaczone dopiskiem "Wersja dla PRZEMYSŁU" lub PenDrive Kodujący. Aby utworzyć właściwy Dysk Kodujący (PenDrive lub dyskietka) pobierz plik DYSK_KOD1.ZIP i dalej postępuj według instrukcji w nim zawartych.
  UWAGA: w wersji dla przemysłu w katalogu C:\OSN musi znajdować sie plik ZERO.OSN
   

 9. Co zrobić gdy komputer z Windows XP "wiesza się" w czasie przewijania np. spisu programów ?

  Użytkownicy Windows XP powinni zaktualizować sterowniki karty graficznej komputera zwracając uwagę aby sterowniki te przeznaczone były dla Windows XP. Najlepszą metodą aktualizacji sterowników jest ich pobranie ze stron internetowych producentów sprzętu.

 10. Jak uzyskać pełną polskojęzyczną wersję Pomocy do zestawu CAD-edukacja (Solid Edge 19 PL) ?

  Aby na Twoim komputerze w programie Solid Edge 19 PL plik „Pomoc” wyświetlał się w języku polskim pobierz plik zawierający polską wersję „Pomocy”. Plik do pobrania - SE19_HLP.EXE.

 11. Jak pobrać Samouczek „Pierwsze Kroki w Solid Edge” ?

  Aby otrzymać Samouczek „Pierwsze Kroki w Solid Edge” w formacie Acrobat Reader pobierz plik. Plik do pobrania - SE2010_SAM.PDF